• https://www.facebook.com/pages/Nuh-Sevdal%C4%B1lar%C4%B1/1639195856299594?ref=bookmarks&__nodl
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret747723
Site Haritası
Saat

Nuhyar'dan Açıklamalar

NUHYAR ÜSTÜNE

NUHYAR’ımızın kuruluşunun üzerinden günümüze yıllar akıp gidiyor. Yıllar birbirini kovalarken burs alan öğrencilerimizde okullarını bitirip kendilerini yaşam savaşının içinde buluyor. Kuruluş aşamasında ve sonrasında çıtamızı yükseklerde tutup en az 200’lerin üstünde sürekli aidat ödeyebilecek gönüllümüz olacağını düşlüyorduk. Sitemizde derneğimizle ilgili bilgilere bakınca şimdiye kadar destek veren sayısının 178’de kaldığını görüyoruz. Kasabamızdan, kentimizden, başka kentlerden, başka ülkelerden destek veren sayısının 2012 takvim yılı sonuçlarına göre incelendiğinde 60-70’li sayılarda bocaladığını görüyoruz. Önceki yılların yedeği olmasa bu yılı açıkla kapatmamız bile söz konusu olurdu. Bizim birlikteliğimiz aşağıdaki güzel sözle anlamını buluyor sanırım:”Dost dediğin deniz kenarındaki taşlara benzer, önce birer birer toplarsın, sonra yavaş yavaş atmaya başlarsın. Fakat bazılarını atmaya kıyamazsın, sen atmaya kıyamadıklarımdansın.”

İşte listede adı olan, adı olmayan her kişi bizim atmayacağımız atmaya kıyamayacağımız kişidir. Kuruluşumuzdan bugüne sürekli aidatını ödeyen dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Arada aksatmış olan dostlara bu yazımız aracılığıyla anımsatmak istiyoruz. Lütfen eksik aidatlarınızı yatırınız. Azda olsa listede adı yazılı veya yazısız olupta aidat için söz veripte çeşitli nedenlerden şimdiye kadar ödeme yapamamış dostları da ödeme yapmaya çağırıyoruz. Son olarak geçmişte derneğimizden burs alıp şimdi yaşam savaşına atılmış gençlerimize ve ailelerine diyoruz ki: Aldığınız burs size biraz destek olduysa sizden sonrakilere de destek olması için üye olun, üyemizi çoğaltın.

2013 yılının sizlerin ve derneğimizin atılım yılı olması dileğimizle saygılarımız ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Yazımızı şu güzel sözle noktalamak istiyoruz:”Baki dostluk adına nice dilekler vardır. Ölümün dahi ayrılık sayılmadığı gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar. Sevgide birleşen yürekler vardır.” 13.01.2013

NUHYAR YÖNETİM KURULU

Üyelik Girişi
Etkinlik Takvimi
Canlı İzle

Hava Durumu